Sklep e-hunter.pl

Blog

Właściwie jak to się wszystko zaczęło?

Hunter Polska…
hunter-podaj-lape

Każda historia ma swój początek. My swojej planujemy nigdy nie kończyć – a wręcz przeciwnie, ciągle działać i rosnąć w siłę. 

Skąd w ogóle pomysł?

Otóż….

Pewna osoba (konkretnie nasza szefowa Magdalena) miała głowę pełną pomysłów. Od wielu lat prowadziła (i dalej to robi) firmę z zupełnie innej branży. Od najmłodszych lat jedną z jej największych pasji była miłość do zwierząt. Psy towarzyszyły jej od zawsze. Czemu zatem po wielu latach doświadczenia w prowadzeniu biznesu nie połączyć pasji z pracą?

Tak właśnie powstała firma Eco Life Group, która zrzesza w sobie miłośników zwierząt i ekologii (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem dwóch marek: Hunter Polska oraz Beco Pets).

Wyznacznikiem w wyborze firm była najwyższa jakość i odpowiednia renoma na rynku zoologicznym – tak, wiemy – to hasła, które pisze każdy. Wypróbujcie chociaż jednego produktu z naszej oferty i przekonacie się, że MAMY RACJĘ! To kluczowe, żeby być pewnym produktów, które się sprzedaje. Rozmowę na temat współpracy z Hunterem rozpoczęliśmy na Interzoo w Norymberdze. Magda była już pewna, że nie odda nikomu innemu możliwości dystrybuowania tej marki w Polsce. Hunter to pewien styl życia, z którym się identyfikuje. Jak pomyślała, tak zrobiła i STAŁO SIĘ 😊

Z biegiem czasu do firmy dołączyli ludzie o podobnym spojrzeniu na świat – w innym wypadku współpraca nie miałaby sensu. I tak oto w swojej Hunterowej rodzinie posiadamy: psy, koty, chomiki, króliki, jeże, owce 😊 I PO SĄSIEDZKU ALPAKI.

Co nas wyróżnia?  Stawiamy na pełen profesjonalizm. Chcemy w  kontaktach z klientem pokazywać ludzką twarz. Pokazywać, że za ekranem monitora (lub aparatem telefonicznym) jest CZŁOWIEK. Wielu z Was mogło się już o tym przekonać. Prawda? 😊

Nawet nie wiecie ile radości sprawia nam dostawanie zdjęć Waszych zwierząt z naszymi produktami. Poważnie, piszemy to bez zbędnej kokieterii.

Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że skoro to czytasz – masz podobne zainteresowania do nas.

Witamy Cię w Hunterowej rodzinie! Będzie nam bardzo miło jeśli ten blog nie będzie jedynie naszym monologiem. Bardzo chcielibyśmy stworzyć miejsce gdzie toczy się DIALOG, do którego serdecznie Cię Drogi Czytelniku zapraszamy.

Śmiało – zadawaj nurtujące pytania, a my z naszą drużyną fachowców na nie odpowiemy. Jesteśmy tu dla Ciebie!

                                                                                                                     Ekipa Hunter Polska

Magda, Thomas, Aneta, Beata, Agnieszka, Renia, Agnieszka, Karolina, Ewelina, Ewa

Komentarze

Dodaj coś od siebie i skomentuj ten wpis!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Nasza strona używa plików cookies, a korzystanie z niej oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej