Sklep e-hunter.pl

Blog

Interzoo 2018

W dniach 8-11 maja w Norymberdze odbyły się największe targi zoologiczne na świecie – Interzoo 2018!

Nie mogło nas zabraknąć na tej największej imprezie w branży zoologicznej. 

interzoo 2018

Dla marki HUNTER była to szczególna okazja, gdyż miała miejsce premiera 1500 produktowych nowości!

Nowe produkty cieszyły się ogromną popularnością wśród odwiedzających z całego świata. Jeśli nie mogliście zobaczyć ich na żywo – nie martwcie się – już niebawem na http://sklep.hunter-polska.eu/ setki nowości! 

Największą ciekawość licznych przybywających wzbudziły nowe serie obroży oraz smyczy, cała ściana legowisk, zabawek, ubranek, misek i innych akcesoriów. 

Miłośnicy kocich indywidualistów również mają powody do zadowolenia – przygotowaliśmy dla nich szeroki wybór gadżetów, które na wielkiej ścianie robiły gigantyczne wrażenie. 

Popularnością cieszył się także kącik z nowymi przysmakami marki HUNTER (a jakże!). 5 nowych kategorii – 20 nowych smaków przyciągały węch czworonożnych przyjaciół. Jakimś dziwnym trafem ten dział był przez nie najbardziej oblegany. 

Idąc z duchem czasu, w tym roku postawiliśmy na digital gadgets. Wiemy, że najbliższe lata należą do wirtualnej rzeczywistości (VR) i filmów 360. Po zeskanowaniu kodu można było przez specjalne okulary zobaczyć film sferyczny z naszego sklepu w Niemczech. Przy okazji, poznajcie nową markową maskotkę – trójwymiarowego Eryka Juniora (on też chciał dopasować się do nowych realiów). 

Mieliśmy okazję poznać partnerów marki z całego świata. Cudownie jest porozmawiać z ludźmi, którzy dzielą podobną pasję jak my. Różne kraje, różne języki ale łączy nas jedno – miłość do zwierząt i chęć stwarzania funkcjonalnych, ładnych i wytrzymałych akcesoriów, które posłużą nam lata! 

Na stoisku pojawiła się Chiara Doveri – fotograf odpowiedzialna za zdjęcia do najnowszego katalogu numer 10! 

Aby nie być gołosłownym – na końcu pozostawiamy dowody tego wspaniałego wydarzenia. Sami zobaczcie jak prezentowało się nasze stoisko. 

Dziękujemy Wszystkim za liczne rozmowy (również te międzynarodowe), możliwość poznania Waszych zwierząt i przekazanie naszej pasji dalej w świat. 

interzoo 2018 interzoo 2018 interzoo 2018 interzoo 2018 interzoo 2018 interzoo 2018 interzoo 2018 interzoo 2018

 

 

 

Dodaj coś od siebie i skomentuj ten wpis!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Nasza strona używa plików cookies, a korzystanie z niej oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej