Sklep e-hunter.pl

Blog

Test Obroży ledowej Yukon

Obroża ledowa Yukon. Testy trwają już ponad rok, a że uwielbiamy spacery późną porą, to testujemy i zimą i latem. Spacer to rzecz święta i musi się odbyć nawet gdy leje deszcz (lub sypie śnieg). I tu przechodzimy do ogromnej zalety: wodoodporność. Nie ma obaw, że gdy tylko zrobi się mokro puszczenie psa luzem będzie niemożliwe.

Ogromnym plusem jest  możliwość podładowania, nawet podczas podróży samochodem. Od razu na wstępie dostajemy kabel usb do podłączenia. Podładowanie wystarcza na 3 godziny.

Obroża psa może świecić się w różnych konfiguracjach: światłem migającym, bądź ciągłym.

Pies będzie widoczny nawet w odległości 500 m – w przypadku tych o krótkim włosiu. Spokojnie, nie martwcie się –  ten o bogatej kryzie też będzie widoczny. Dla tych bogatszych w sierść polecamy kolor żółty lub niebieski. Jak widać na zdjęciach – nawet z dużej odległości pies jest widoczny. A to najważniejsza funkcja jaką obroża ma spełniać.

Obroża ledowa pasuje do obwodów szyi wahających się od 20 do 70 cm. Często pytacie o odpowiedni rozmiar. Zaletą Yukona jest możliwość docinania go. Bez obaw – nie przestanie działać 😉  W ten sposób dopasujemy obrożę dla każdego pupila. Nawet brytan o obwodzie szyi 70 cm spokojnie założy obróżkę.

Podobne świecące obroże mamy również dla kotów.  Bo u nas nikt nie może być poszkodowany. To jak, na który kolor się skusicie?   

28504429_10204657315750600_2113642214_o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Testów obroży ledowej Yukon dokonała dla Was urocza para. Przygotowaliśmy ich krótki rysopis. Poznajcie ich. 

Istota pierwsza

Imię: Robin, a właściwie to Sir Robin.

Rasa: Border collie.

Zainteresowania: Uwielbia długie spacery, frisbee, szarpanie, drapanie po brzuszku, owce, smaczki domowej roboty a najbardziej, z całego serca swoją ukochaną właścicielkę. Zawsze w 100% zaangażowany we wszystko co robi.

 Ulubione zdanie: “A gdzie jest frisbee?” Ulubione słowo: “Świnia” (jeśli jeszcze ktoś nie posiada w domu chrumkającej zabawki to polecamy. Gwarantowana przednia zabawa)

28309307_1398439100262444_2111602504_o-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Istota druga

Imię: Iris

Rasa: Border collie

Zainteresowania: To bardzo rezolutna dziewczyna. Bardzo się stara, tak bardzo ze nawet jak się ma w czymś wytarzać to robi to baaaardzo dokładnie. Uwielbia perfumy od Kici&Mruczka, najlepsze są te świeże. Tak jak jej kolega uwielbia też spacery, a im dłuższe tym lepsze, frisbee, agility, szarpanie, owieczki – to królowa pasterstwa i na jej podwórku panują zasady, które sama wyznaczy. Pasjonuje się lizaniem ludzi których kocha, a kocha tych, którzy ją głaszczą, więc lizania nie ma granic.

Ulubione słowo: “Idziemy!” A zdanie: “Gdzie jest tata?” wymiennie na “Gdzie jest dziadzia?”

28580017_1404207576352263_1133496403_o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnie zdjęcia robione są z bardzo daleka i w dodatku nocą – obroże dalej widać!

 

Komentarze

  • Psia Mama pisze:

    Moje również noszą gumowe, świecące wężyki huntera i dzięki temu mogę je zlokalizować jak szleją na polu po zmroku. Pora roku jeszcze taka, że na popołudniowy spacer już ubieramy. O wieczornym nie wspomnę. Dodatkowo boje się myśliwych, którzy mogliby pomylić psa z dzikim zwierzem… nawet nie chcę myśleć… Dlatego bezpieczeństwo przede wszystkim- MAMY DWIE!

Dodaj coś od siebie i skomentuj ten wpis!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Nasza strona używa plików cookies, a korzystanie z niej oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej